Huzurlu, keyifli bir tatil hayal ettiğinizde…

Urla’nın zenginlikleri, bundan 30 yıl kadar önce bizim de insanların birbirini tanıdığı, günaydın dediği bir mahalle ortamında huzurlu, keyifli, lezzetli, üretken bir yaşam hayalleri kurmamıza neden oldu.

Yaşam tarzımızı mümkün olduğunca çok arkadaş ve dostumuzla paylaşabilmek isteği, bugün bizim de içinde yaşadığımız ilk yatırımlarına 20 yıl önce başladığımız ve bugün kapılarını siz misafirlerimize açtığımız Otel Fiori projesine dönüştü…

Urla’nın içinde…

Otel Fiori, Urla’nın merkezinde eski bir mahallenin içinde, Sanat Sokağı ve Malgaca Pazarına beş dakika yürüme mesafesinde… Urla’nın birbirinden güzel plaj ve koylarına ulaşan yoların kavşağında, Urla Bağ Rotası üzerinde…


Fiori=Çiçekler…

Urla geçmişte de İzmir'e yakınlığı ile pek çok ailenin yaşam mekanı olmuş. Mahallemizin geçmişini araştırırken burada yaşamış olan Fiori ailesinin İtalyanca çiçekler anlamına gelen ve hayalimizdeki mekanlara çok uyan soyadını Urla’nın renkli, zengin yaşanmışlıklarına bir selam olarak otelimize verdik.


Biz…


Güldal Özdil

Kadıköy Kız Lisesi (1975) ve TGSYO - İç Mimarlık / Mobilya bölümü (1981) mezunu. İnce zevki, titizliği ve yılların birikimi ile Otel Fiori’yi hem tasarladı hem de yönetiyor.


Selçuk Özdil

Kadıköy Maarif (1973) ve ODTÜ Makina (1978) mezunu. Uzun yıllar çelik ve çelik yapılar konularında çalıştı. Otel Fiori’de teknik konulardan ve omlet yapmaktan sorumlu.